Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127251

Loodusainete asendusõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loodusainete asendusõpetaja võetakse tööle tähtajalise lepinguga, asendamaks dekreet- ja lapsehoolduspuhkusele minevat õpetajat.
Pakume võimalust anda erinevaid loodusaineid V-IX klassides:
* loodusõpetus (4 tundi);
* bioloogia (5 tundi);
* geograafia (3 tundi);
* keemia (4 tundi);
* inimeseõpetus (1 tund).

Ootused kandidaadile

Vastavus pedagoogi kvalifikatsioonile;
Varasem koolitöö kogemus;
Oskus töötada meeskonnas.

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi;
väikesi õppeklasse;
välitundide andmise võimalust (ümbritsev loodus, Rebala muinsuskaitseala, Kostivere karstiala jne).

Tööpakkumise number
#127251