Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344091

Loksa päästekomando päästja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde tegemine;
  • päästevarustuse- ja tehnika hooldamine, testimine, korrashoid, parandamine ja puhastamine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine;
  • koolitustel ja õppustel osalemine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • vastavus päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;
  • otsustus- ja kohanemisvõime, analüüsivõime, koostöövõime, suhtlemisoskus, usaldatavus, kohusetunne.

Kasuks tuleb:
  • B- ja/või C- kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja koolitusvõimalusi;
  • vähemalt 35 päeva puhkust;
  • vahetustega tööd, tööpäevi kuus keskmiselt 7 - 8 ööpäeva.

Lisainfo

Enne tööle asumist toimuvad füüsilised katsed ja tervise kontroll.
Pärast tööle vormistamist suunatakse töötaja õppima päästja erialale Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekooli Väike-Maarjas. Õppetöö algab 01.09.2014, õppimise ajal makstakse töötajale palga ulatuses õppetoetust.

Tööpakkumise number
#344091

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 676.22 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd ja kriisireguleerimist.

Vaata rohkem