Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146223

Loksa 1. Keskkooli autoõpetuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loksa 1. Keskkool otsib autoõpetuse õpetajat, kelle tööülesanneteks on:

  • teooria- ja sõidutundide ettevalmistamine ja läbiviimine gümnaasiumis;
  • soovi korral klassijuhatamine.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus;
  • sõiduõpetaja kogemus;
  • hea liikluse tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil;
  • arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook);
  • initsiatiivikus, korrektsus ja täpsus;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime.

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse ja –arendamise võimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • koolitus- ja enesetäiendusvõimalusi;
  • vajadusel sõidukompensatsiooni või elamispinda.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitatavad dokumendid, avaldus ja elulookirjeldus, palume saata Loksa 1. Keskkooli hiljemalt 31. maiks 2008a aadressil Tallinna tn 47 74806 Loksa linn Harjumaa või direktor Signe Granströmi e-mailile signegr(a)gmail.com.

Tööpakkumise number
#146223

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. mai 2008
Kuulutus sisestati:
31. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem