Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314293

Lõikuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laser- ja vesilõikuspingi opereerimine ja sellega seonduvad tööd:

  • lõikusjooniste ettevalmistamine
  • lõikuspingi seadistamine
  • materjalide peale- ja detailide mahalaadimine
  • planeeritud lõikustööde teostamine
  • seadme jooksev hooldamine ja remont
  • jooksvate ülesannete lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Mõne joonestusprogrammi kasutamise oskus (Autocad, Solid vms)
  • Hea tehniline taip
  • Hea tehniliste jooniste lugemise oskus
  • Meeskonnatöö oskus
  • Eesti keele oskus
  • Inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus tootmisettevõttes
  • Tehniline haridus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Otsime lojaalset töötajat Tartust või selle lähiümbrusest. Kandideerimiseks vajalik CV ja lühikirjeldus varasemast töökogemustest palume saata läbi CV
Keskuse portaali.

Tööpakkumise number
#314293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti kasvav metallitööstusettevõte. Oleme täiendanud ettevõtte tehnoloogilisi võimalusi mitme uue seadmega. Olemasolevale vesilõikuspingile on lisandunud ka laserlõikuspink. Seetõttu otsime oma noorulikku kollektiivi seadmeoperaatoreid.

Vaata rohkem