Värsked tööpakkumised

Lõikemasina operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214995

Tööpakkumise number

214995

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on Tartu linnas asuv trükikoda.

Pakume tööd lõikajale trükikojas.

Nõudmised kandidaadile

* korrektsus-täpsus
* rutiinitaluvus
* hea tervis ja füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

* kohapealset väljaõpet
* kindlat tunnipalka

Lisainfo

Töö toimub vahetustega esmaspäevast pühapäevani libiseva graafiku alusel, sh. ka öötöö

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 45 EEK tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.