Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220375

Lõikelukksepp/freesija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

terasprofiilide keevituseelne ettevalmistus ja lõiketöötlus tööjooniste järgi, sh

  • suluste avade freesimine
  • kinnitusavade puurimine

Ootused kandidaadile

  • puurpingi, kopeerfreesi ja elektriliste käsitööriistadega töötamise oskus
  • hea tehniliste jooniste lugemise oskus
  • hea tehniline taip ja iseseisev mõtlemisvõime
  • hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • head meeskonda ja head töökeskkonda

Lisainfo

Töökoht uues tehases Tabasalus

Tööpakkumise number
#220375

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2011
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2011

As Metus-Est on1992. aastast tegutsev ettevõte, valmistame ja paigaldame teras- ja alumiiniumprofiilidest klaasavatäiteid (aknad, klaasuksed, klaasfassaadid, klaasvaheseinad, talveaiad). Ettevõttes on üle 100 töötaja.

Vaata rohkem