Lõhkematerjalide ja pürotehniliste toodete järelevalve spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42453

Tööpakkumise number

42453

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
Järelevalve teostamine tsiviilkäibes lõhkematerjali ja pürotehniliste toodete käitlemise üle(lõhkeaine valmistamine, lõhketööd, lõhkeaine koostis jms).

Nõudmised kandidaadile

Tehniline (soovitavalt keemia- või mäendusalane) kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus, meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus, inglise keele oskus, õppimis- ja analüüsivõime, huvi antud valdkonna vastu

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda ja - vahendeid

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas, võõrkeelte oskus, teadmised Euroopa Liidust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
16. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
16. märts 2005
Brutopalk:
Alates 5000 EEK kuus

Riikliku ohutusalase järelevalve ja ohutusalase arendusega tegelev valitsusasutus