Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179613

Logopeed vene kooliosas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Logopeedi ülesanne on märgata õpilasi, kellel on raskusi nii suulise (kõne mõistmise, jutustamise, eneseväljendamise) kui ka kirjaliku kõne (lugemise ja õigekirja) omandamisega.
Vajadusel nõustab klassiõpetajaid, lapsevanemaid, töötab õpilastega rühmades ja individuaalselt.

Ootused kandidaadile

-kõrgtasemel vene keele valdamine
-vähemalt B2 tasemel eesti keele valdamine
-kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus
-tahtmine töötada õpilastega
-korrektsus tööülesannete täitmisel
-arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

-palka vastavalt kvalifikatsioonile
-arengu- ja koolitusvõimalusi
-aktiivset eneseteostust
-sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#179613