Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638554

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2020
Kuulutus aegub:20. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Logopeedi peamisteks tööülesanneteks on kõneravi vajavate laste väljaselgitamine ja varase kõnearengu toetamine. Rühmaõpetajate ja lapsevanemate nõustamine, vajadusel koostöö Rajaleidja keskusega. Logopeedi vajame 0,1 koormusega.

Ootused kandidaadile

- Erialane haridus või selle omandamine
- Hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime
- Ausus, avatus ja tolerantsus
- Eeldused meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Tööd stabiilses ja pika ajalooga organisatsioonis
- Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi
- Loomevabadust ja avatust uutele ideedele
- Võimalust osaleda meeskonna üritustel ja koolitustel
- Kaasaegset töökeskkonda
- Tööd osalise koormusega

Lisainfo: Raigi Tameri tel 58 844 713

Tööpakkumise number
#638554

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

Lasteklubi Väike Päike on lastele ja peredele suunatud erinevaid tugiteenuseid pakkuv võrgustik Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kuhu kuulub kokku kaheksa lastehoidu: Tallinna kesklinnas, Mustamäel, Laagris, Peetris, Viimsis ja Tartus; 7-rühmaline lasteaed Viimsis ja 3-rühmaline Tartus ning Huvikool. Väikeses Päikeses on lastele suunatud arendavaid tegevusi alates esimesest elukuust kuni koolieani. Lapsevanemad saavad oma lapse arengut toetada käies temaga ujumas, võimlemas, laulmas, füsio- ja kõneteraapias, massaažis jne. Lapse andeid aitavad arendada meie laulu-, loovuse-, tantsu-, robootika-, akrobaatika- ja paljude teiste huviringide tunnid.

Vaata rohkem

Logopeed