Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196773

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Melliste Algkool-Lasteaed pakub 2010/2011 õppeaasta 1. septembrist tööd logopeedile (kuni 3 a). Töö nii lasteaialaste kui ka kooliõpilastega.
Kandideerimisavaldus 24. maiks 2010.a

Ootused kandidaadile

Kandideerijale esitatavad nõuded:
-Vastavus kvalifikatsiooninõuetele,
- kutsumust töötada lastega
-vastutustunne, korrektsus, täpsus
-koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus

Meeldivat töökeskkonda , osalemist kooli arendamises, võimalust enesearendamiseks.

Tööpakkumise number
#196773

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 9000 - 10077 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. mai 2010
Kuulutus sisestati:
12. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
vastavalt haridusele

Melliste Algkool-Lasteaed asub Tartust 18 km kaugusel, Tartu-Räpina maantee ääres. Lasteaias neli liitrühmarühma. Algkoolis on kuus klassi. Töökollektiiv on noor, loominguline ja sõbralik.

Vaata rohkem

Logopeed