Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621239

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Vormsi Lasteaed (eesti õppekeelega lasteaed) ootab oma sõbralikku meeskonda logopeedi. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Töökoormus ja tööaeg kokkuleppeline (0,5- 1,0 kohta).

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastavus, kasuks tuleb ka varasem töökogemus lastega.

Omalt poolt pakume vaheldusrikast tööd, paindlikku tööaega ning sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#621239

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2019

Tallinna 177. Lastepäevakodu ehitati 1992 aastal esimese lasteaiana pärast Eesti Vabariigi taasiseseisvumist Lasnamäe linnaosa Kose eramurajooni vahetusse lähedusse. Esimesed lapsed tulid meie majja 18. jaanuaril 1993 aastal.

Maja on ehitatud 11 rühmale, lisaks on olemas kaks saali: muusikasaal ja spordisaal. Õueala on 1,2 hektarit. Igal rühmal on kasutada kaks ruumi: mängu- ja magamistuba. Alates 17. novembrist 1999 kannab lasteaed nimetust Tallinna Vormsi Lasteaed.

Vaata rohkem

You are applying to:
Logopeed