Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627790

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise raames isikute kommunikatsioonivõime, suulise ja kirjaliku kõne loome ja mõistmisoskuse ning mitteverbaalse suhtlemise, parandamine ja/või arendamine.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui oled hea suhtlemisoskuse, positiivse ellusuhtumisega ja meeskonnatöö tegija.
Ootame Sinult erialast kõrgharidust ja head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
 mõnusat töökeskkonda
 toredaid ja toetavaid töökaaslasi
Tööaeg: kokkuleppel
Asukoht: Tallinn, Kadaka tee 153
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Lepinguliik: käsundusleping
Kontaktisik: Kaili Ploom-Zilmer, tel 5912 6180, E-post: kaili.ploom-zilmer(at)juks.ee

Tööpakkumise number
#627790

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

Tallinna Tugikeskus Juks on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav hoolekandeasutus. Aitame tööealistel vaimupuudega inimestel igapäeva- ja tööelus hakkama saada.

Vaata rohkem

You are applying to:
Logopeed