Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313110

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Õppijate kõnerehabilitatsiooni läbiviimine nii individuaalselt kui grupis
  • Keskuse teiste spetsialistide ning õppijate perekonnaliikmete nõustamine seoses õppija kõneprobleemidega
  • Meeskonnatöödes osalemine
  • Isiklike rehabilitatsiooniplaanide koostamisel kõne hindamise läbiviimine ja kokkuvõtete kirjutamine
  • Rehabilitatsiooniteenusena logopeedi teenuse osutamine
  • Kõnerehabilitatsiooni läbiviimise ja töö tulemuste kohta dokumentide täitmine.
  • Osalemine keskuse arenguga seotud ülesannetes

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus logopeedia erialal
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Suhtlemiseks piisav vene keele oskus
  • Väga hea meeskonnatöö ning oma töö planeerimise ja organiseerimise oskus
  • Väga hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime
  • Hea analüüsioskus ja initsiatiiv muudatusi algatada ning ellu viia
  • Soov näha klienti kui tervikut ja osaleda tema arengu toetamisel

Kasuks tuleb:
  • Eelnev erialane töökogemus
  • Rehabilitatsioonimeeskonnas osalemise kogemus
  • Töökogemus erivajadustega inimestega
  • Läbitud erialased täiendkoolitused
  • Võõrkeelte oskus (inglise, saksa)

Ettevõte pakub

  • Väga mitmekülgset töökogemust rehabilitatsioonivaldkonnas
  • Kliendi viibimise tõttu rehabilitatsiooniprotsessis pikka aega võimalust näha oma töö tulemust
  • Mitmekesist ning arendavat töökeskkonda
  • Kogemustega logopeedi toetust
  • Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
  • Koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
  • Puhkust 56 kalendripäeva aastas
  • Saada oma töö eest väärilist tasu
  • Tasuta sportimisvõimalusi meie keskuses (ujumine, saalihoki, tervisesport)

Tööpakkumise number
#313110

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2013
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2013

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Eestis ainulaadne keskus, mis pakub tööealistele erivajadustega inimestele rehabilitatsiooniteenuseid ning erinevaid kursuseid.

Meie missioon- Loome võimalused erivajadustega inimeste tegevus- ja töövõime arenguks ning toetame neid tööellu astumisel.

Meie visioon- Oleme Eesti sotsiaalse- ja kutserehabilitatsiooni valdkonna arengut juhtiv keskus, mis toetab erivajadustega inimesi eneseteostusel.

Vaata rohkem

Logopeed