https://www.cvkeskus.ee/27176

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27176

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpilaste kõne- ja keelehäirete ning õigekirjaoskuse korrigeerimine.


Ootused kandidaadile

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele
  • kasuks oleks eelnev töökogemus koolis
  • hea suhtlemisoskus
  • toimetulek käitumishäiretega õpilastega


Ettevõte pakub

  • töötasu vastavalt kvalifikatsioonile
  • sõidukulude kompenseerimine


Lisainfo

  • pakkuda on 0,5 ametikohta, kuid on võimalus 10 km kaugusel saada veel 0,5 ametikohta.


Tööpakkumise number
#27176
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Logopeed
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!