Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308844

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PAide LASTEAED otsib oma meeskonda logopeedi (1,0 ametikohta).

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:
Kvalifikatsiooninõuetele vastav kõrgharidus.
Kandidaadilt eeldame: kohusetundlikkust, usaldusväärsust ja koostöövalmidust.

Pakume vaheldusrikast tööd, häid töötingimusi, toredat kollektiivi, suvist puhkust ja head töötasu.

Lisainfo

Töö kirjeldus: kõneliste erivajadustega laste väljaselgitamine, kõneravi korraldamine ja läbiviimine lasteaias

Tööpakkumise number
#308844

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 715 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
23. mai 2013

Lillepai territoorium asub iidse Vallimäe ja rabametsa läheduses, Kullapai maja naabruses on Peetri park, mets ja Paide linna staadion.Mõlema maja ümbruse kaunis loodus loob soodsad võimalused õppekäikudeks, matkadeks ja sportlikuks tegevuseks. Mõlema maja lastel on võimalus ujuda Kullapai maja ujulas.
Lillepai majas on rühmadel lillede nimed: Saialill, Rukkilill, Päevalill, Võilill ja Sinilill.
Kullapai majas on rühmade nimedeks: Tuulepai, Tähepai, Päikesepai, Vikerkaarepai, Pilvepai ja Vihmapai.
Lasteaias on tähtsustatud
* looduse tundmine ja looduses viibimine
* tervise hoidmine
Alates 2010.a. on lasteaed Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustiku liige.

Vaata rohkem

Logopeed