Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376827

LOGOPEED JA ERIPEDAGOOG

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loo Lasteaed Pääsupesa otsib oma meeldivasse kollektiivi logopeedi (koormusega 1,0), kelle peamiseks tööülesandeks on kõneravi vajavate laste väljaselgitamine ja nende kõneravi korraldamine.
Lisaks otsitakse sügisest avatavasse tasandusrühma eripedagoogi (koormusega 1,0), kelle peamiseks tööülesandeks on töötamine erivajadustega lastega.

Ootused kandidaadile

* kvalifikatsioonile vastavat kõrgharidust;
* head suhtlemisoskust ja empaatiavõimet;
* soovi ja tahet tegutseda meeskonnas;

Kasuks tuleb varasem töökogemus lastega.

Ettevõte pakub

*huvitavat ja mitmekesist tööd
*toetavat meeskonda
*konkurentsivõimelist palka
*tööle asumise aeg 3.august 2015

Tööpakkumise number
#376827

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

Loo Lasteaed Pääsupesa asub 12 km Tallinnast Narva suunas mööda Peterburi mnt Loo alevikus, Jõelähtme vallas. Lasteaias on 11 rühma. Hoiame ja väärtustame oma töötajaid, sest tänu neile suudame tagada lastele täisväärtusliku keskkonna arenemiseks.

Vaata rohkem