Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684615

Logopeed

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loo Lasteaed Pääsupesa ootab oma rõõmsasse kollektiivi LOGOPEEDI koormusega 1,0, kelle ülesandeks on laste toetamine ja suunamine, logopeediline nõustamine (vanemad, spetsialistid, kolleegid).

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* kvalifikatsioonile vastavust;
* eesti keele oskust kõrgtasemel (C1 tase);
* head suhtlemisoskust;
* lapsesõbralikkust ja rõõmsameelsust;
* ausust ja soovi tegutseda meeskonnas.

* motiveerivat töötasu ja vajalike transpordikulude hüvitamist;
* meeldivaid ja sõbralikke töökaaslasi;
* koolitusi ning enesearendamise võimalust;
* pikendatud puhkust;

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo

Kandideerimiseks: Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 15. veebruariks 2021 aadressil Saha tee 12, Loo alevik, 74201 Harjumaa või kandideerides läbi CV Keskuse. Lisainfo telefonil 512 4107 või meili teel.

Tööpakkumise number
#684615
Logopeed