Värsked tööpakkumised

Logopeed

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235881

Tööpakkumise number

235881

Töö kirjeldus

1. töö logopeedilist abi vajavate laste/õpilastega
2. lapsevanema nõustamine lapse/õpilase arengu kohta
3. õpetajate nõustamine ja tagasiside andmine lapse/õpilase arengu kohta

Nõudmised kandidaadile

< erialane kõrgharidus /võib olla ka omandamisel/
< pedagoogilised teadmised ning oskus neid tulemuslikult rakendada
< meeskonnatöö tahe
< eesti keele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

< vajadusel annab tööandja ametikorteri
< sõbralik töökollektiiv
< mitmete kultuuritraditsioonidega vald
< hea transpordiühendus erinevate haridusasutuste vahel

Lisainfo

Pakume tööd kahele logopeedile:
1. Logopeed asub tööle 0,5 ametikohaga Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli-www.kula.ee ning 0,5 ametikohaga Kose Gümnaasiumi- www.kose.edu.ee
2.Logopeed asub tööle 0,5 ametikohaga Oru Põhikooli -www.orukool.ee ja 0,5 ametikohaga Oru Lasteaed Mesimummi - www.orula.ee - ajutine töökoht kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja tööle naasmiseni - kuni juuni 2013.
Koselt on hea transpordiühendus Tallinna ja Tartuga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. august 2011
Kuulutus sisestati:
9. august 2011