Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433336

Logopeed (eripedagoog)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paikuse Põhikool kuulutab välja konkursi järgmise ametikoha täitmiseks alates 1. septembrist:
Ootame oma meeldiva kollektiiviga liituma logopeedi (eripedagoogi) 1.0 ametikohta.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus olemas või omandamisel.
  • Soovitav eelnev töökogemus

Pingelist tööd vabariigi suurimas maapõhikoolis Pärnu külja all.
Kaasaegseid töötingimusi.
Häid enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV, haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad 22.augustiks meilile ppk(at)paikuse.ee

Lisateave tel 5238053 ( direktor)

Tööpakkumise number
#433336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2016
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2016

Paikuse Põhikool on 25 aasta jooksul kasvanud väikesest 76 õpilasega algkoolist maakonna suurimaks põhikooliks. Täna õpib koolis 484 õpilast, keda õpetab 36 teotahtelist ja kvalifitseeritud õpetajat.

Vaata rohkem