Värsked tööpakkumised

Logistiku assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93018

Tööpakkumise number

93018

Töö kirjeldus

Assistendi igapäevasteks tööülesanneteks on logistiku abistamine alljärgnevas:
- lao-operatsioonide läbiviimine ja laoarvestuse pidamine
- kaupade transpordi ja logistika korraldamine
- klientide teenindamine, sh. pakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

Suurepärane logistiku assistent vastab alljärgnevatele eeldustele:
- omab head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
- omab vähemalt keskharidust
- oskab ning armastab suhelda
- on kohusetundlik
- omab head pingetaluvust
- on korrektne ning initsiatiivikas

Lisaks tulevad töös kasuks:
- vene keele oskus suhtlemistasandil
- baasteadmised logistikast
- assisteerimise kogemus

Ettevõte pakub

Heale kandidaadile pakume omalt poolt:
- võimalusi eneseteostuseks ning isiklikuks arenguks
- võimalust osaleda koolitustel
- konkurentsivõimelist töötasu
- võimalust töötada õpingute kõrvalt
- meeldivat töökeskkonda, toetavat kollektiivi ning toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Kui tunned, et vastad meie poolt esitatud ootustele ning tahad end meie juures proovile panna, siis on see töökoht just Sinu jaoks!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

IT Grupp on 1991. aastal asutatud suurtele ja keskmistele firmadele ning avalikule sektorile suunatud infotehnoloogia firma, mis pakub äriprotsessidele infotehnoloogilisi lahendusi. Meie teenused katavad süsteemiintegratsiooni, riistvara ja tarkvara müügi, majandustarkvara, tarkvaraarenduse, IT-alased konsultatsioonid ning koolituse. IT Grupp on Microsofti kuldpartner, Symantec Enterprise partner, Delli ja HP ametlik maaletooja ning edasimüüja. 2005. aasta detsembris omistati IT Grupile ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissertifikaat.