Värsked tööpakkumised

Logistik/transpordikorrraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193524

Tööpakkumise number

193524

Töö kirjeldus

Korraldab igapäevast autode/haagiste liikumist.
Teeb aktiivset müügitööd ,otsib jätkukoormaid .
Vastutab Hansatrans OÜ tehnika efektiivse koormamise eest.
Tavakoormate ekspedeerimine
Suhtleb klientide ja allhankijatega, vajadusel otsib täiendavat allhanget
Hinnapakkumiste koostamine
Logistiliste lahenduste väljatöötamine
Ostuarvete kontroll, müügiarvete vormistamine, probleemide lahendamine
Muud jooksvad tööd

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus samas valdkonnas võib tulla kasuks
Transpordialane eriharidus või täiendkursused
Eesti , vene ja veel ühe võõrkeele oskus ( inglise või saksa )

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust rahvusvahelisel logistikamaastikul

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
26. märts 2010

Lugupeetud Kandideerija,

palun tutvuge Hansatrans OÜ tööde ja tegevustega meie kodulehel www.hansatrans.ee.
Teie tööülesanne on Hansatrans OÜ poolt pakutavate teenuste aktiivne müük, autode koormamine, jätkukoormate leidmine tent -ja platvorm haagistele.

Tasustamine on kokkuleppeline. Läbirääkimiste käigus selgitame mida Teie olete võimeline andma organisatsioonile ja mida organisatsioon suudab Teile vastu pakkuda .Tulemus peaks rahuldama mõlemaid pooli.

Parimat soovides,

Hansatrans OÜ
Juhataja