Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58025

Logistik/transpordikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on olemasolevate klientide teenindamine ning uute leidmine aktiivse müügitegevuse kaudu.
Töö kontoris . Telefon ja arvuti on peamised töövahendid.

Ootused kandidaadile

Soov teha müügitööd
Eelnev kokkupuude (töökogemus, kool, kursused vms ) veokorralduse ja transpordiga (soovitavalt meretransport, konteinerveod)
Korrektsus , järjepidevus ja aktiivsus iseloomustavad ekspediitorit
Kasuks tuleb alati võõrkeelte (inglise, vene )oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid logistiku töö-ja sidevahendeid
Võimalust planeerida oma tööaega
Põhipalk + tulemustasu

Tööpakkumise number
#58025