Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121103

Logistik/müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on uute klientide leidmine aktiivse müügitegevuse kaudu.
Projektivedude müük.
Auto- ja konteinervedude korraldamine.
Töö kontoris. Telefon ja arvuti on peamised töövahendid.

Ootused kandidaadile

Soov teha müügitööd.
Eelnev töökogemus veokorralduse ja transpordiga (soovitavalt meretransport, konteinerveod) tegelevas firmas.
Korrektsus, järjepidevus ja aktiivsus iseloomustavad ekspediitorit.
Kasuks tuleb võõrkeelte (inglise, vene) oskus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid logistiku töö- ja sidevahendeid
Võimalust planeerida oma tööaega
Koolitus
Põhipalk + tulemustasu

Tööpakkumise number
#121103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

Eri- ja projektivedudega tegelev logistikafirma , asutatud aastal 2000.

Vaata rohkem