Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127962

Logistikaüksuse finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- logistikaüksuse finantsvaate kujundamine ja hoidmine
- eelarve kulude - tulude prognoosimine, eelarve jälgimine ja kontrollimine
- üksuse teenuste kulumudeli koostamine ja haldamine
- investeeringute tasuvusarvutuste teostamine
- normeerimiste korraldamine, statistika töötlemine ja mõõdikutesüsteemi väljatöötamine
- koostöö Peakontori finantsosakonnaga erinevates projektides osalemine

Ootused kandidaadile

- head analüütilist mõtlemist ja süsteemsust
- arvutikasutamise oskust kõrgtasemel, teadmisi majandustarkvarade loogikast
- paindlikkust, kohanemisvõimet, valmisolekut meeskonnatööks
- töökogemust finantsvallas
- lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust

Kasuks tulevad kogemused:

- juhtimisvallas
- logistikas
- majandustarkvara Axapta kasutamises

Ettevõte pakub

- eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- tulemustele orienteeritud meeskonda
- sotsiaalseid garantiisid
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#127962