Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147770

Logistikaosakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osakonnaülema nõustamine majandus- ja juhtimisalastes küsimustes
osakonnaülema nõustamine osakonna tegevusvaldkondades
vajaminevate aasta- ja vahearuannete esitamine
osakonna pikaajaliste arendusprojektide ettevalmistamine ja koostamine

Ootused kandidaadile

kõrgharidus (soovitavalt majandusalane) ja erialane töökogemus vähemalt 2 aastat
eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt kahe võõrkeele oskus kesktasemel
tööks vajaliku seadusandluse tundmine
ausus, kõrge pingetaluvus ja algatusvõime

võimalust töötada rahva kõrge usalduse pälvinud organisatsioonis
sõbralikku ja töökat kollektiivi
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
stabiilset palka
erialast täiendkoolitust
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi (õppelaenu kustutamine, põhipuhkus 35 kalendripäeva jms)

Tööpakkumise number
#147770

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2008

Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on piirivalve juhtimisfunktsioon

Vaata rohkem