Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245560

Logistikaosakonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:
1. Tellimuste käsitlemine ja müügiarvete koostamine
2. Telefonikõnedele vastamine
3. Kontoris kaupu ostvate klientide teenindamine ja töö sularahaga
4. Taara arvestus
5. Logistikaosakonna töötajate assisteerimine ja asendamine oma pädevuse piires
6. Dokumentide arhiveerimine
7. Töökoha korrashoid ja tööks vajalike tarvikute tellimine.

Ootused kandidaadile

1. Varasem töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt üks aasta
2. Positiivne eluhoiak
3. Eesti keele kõrgtase nii kõnes kui kirjas, vene keel kesktasemel
4. Arvuti kasutamise oskus
5. Kutseharidus keskharidusega

Ettevõte pakub

1. Huvitavat tööd kaasaegses arenevas kontsernis
2. Meeldivat kollektiivi
3. Väljaõpet
4. Ambitsioonikaid eesmärke

Lisainfo

Töö toimub vastavalt graafikule I vahetus 8.00-16.30 ja II vahetus 12.30-21.00.

Tööpakkumise number
#245560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2011

Estover OÜ on 1992 asutatud piimatoodete tootja ja hulgimüüja, mis põhineb 100% kodumaisel kapitalil ja kuulub United Estover Group’i. Ettevõtte visiooniks on arendada Eesti juustukultuuri, pakkudes rikkalikku valikut kodu- ja välismaiseid kvaliteetseid juustutooteid. United Estover Grupi 2010. aasta käive oli ca 25 miljonit eurot, ettevõte annab tööd rohkem kui 180 töötajale.
Olulisema osa tooteportfellist moodustavad Põltsamaa Meierei Juustutööstus OÜ kodumaised tooted. Estover OÜ sortimendis ligi 400 tooteartiklit ning seda turustatakse läbi ca 600 jaeettevõtte. Tuntumad kaubamärgid ettevõtte tänases tootevalikus on Hiirte Juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene Juust, Traditsiooniline Eesti Juust, Royal Blue, Phliadelphia, President, Pik-Nik jne.
Rohkem infot ettevõtte kohta: www.estover.ee

Vaata rohkem