Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200397

Logistikaosakonna andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Saatelehtede, tagastussaatelehtede ja arvete printimine, grupeerimine ja ettevalmistamine
  • Tööprotseduuride jälgimine ja mittevastavuste põhjuste kiire väljaselgitamine
  • Tööd puudutavate pretensioonide ja probleemide operatiivne lahendamine
  • Perioodilise aruandluse koostamine ja esitamine vastavalt kokkulepitud reeglitele
  • Tagastusandmete kontroll ja sisestamine jaotusprogrammi
  • Osakonnasisese asjaajamise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Arvuti kasutamise oskus (exceli väga hea tundmine)
  • Iseseisva töö oskus ja hea analüüsivõime
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Ausus ja kohusetundlik
  • Eelnev laotöö kogemus
  • Kiire tegutsemisvõime
  • Korrektsus ja täpsus
  • Positiivne hoiak
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

  • Põnevat tööd jaekaubandusettevõttes
  • Ettevõttesisest arenemisvõimalust
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Toredaid ühisüritusi
  • Rõõmsat kollektiivi

Lisainfo

Tööasukoht:
Jaotuskeskus aadressil Peterburi tee 64a, Tallinn

Tööaeg:
E-R 08.30 – 17.00

Tähtajaline töö kuni 31.08.2010

Tööpakkumise number
#200397