Logistikakeskuse laooperaator

BALBIINO AS

Tööpakkumise number

626365

Balbiino AS Logistikakeskuse laooperaator

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on vastuvõtu- ja komplekteerimisdokumentide kontroll, korrigeeriv tegevus ja saatelehtede koostamine. Sinu igapäevaseks töövahendiks on Microsoft Dynamics AX tarkvara.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

  • valmidust töötada graafiku alusel
  • täpsust ja kohusetunnet
  • meeskonnatöö oskust
  • eesti keele oskust ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskust (MS Office)

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • kohapealset väljaõpet
  • erialaseid koolitusi
  • tööandja transporti õhtuse vahetuse lõppedes
  • mitmeid ettevõttesiseseid soodustusi
  • meeleolukaid ühisüritusi
  • toetatud sportimisvõimalusi
  • kohapeal tarbimiseks kohv/tee ja jäätised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019
Soovin kandideerida

BALBIINO AS

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.

Avan ettevõtte profiili