Värsked tööpakkumised

Logistikakeskuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239323

Tööpakkumise number

239323

Töö kirjeldus

* Logistikakeskuse meeskonna töö juhtimine
* Biokütuse ja põlevkivi käitlemise ja etteande tagamine klientidele
* Arendusprojektides osalemine
* Logistikakeskuse töö efektiivsuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

* Omad tehnilist või majanduslikku kõrgharidust
* Sul on töökogemust juhtival ametikohal vähemalt 3 aastat
* Oled valmis juhtima 140- liikmelise meeskonna tööd
* Oled kiire õppija, enesekindel, kohusetundlik
* Sul on äri- ja tulemuskeskne mõtteviis
* Sulle on omane hea planeerimis- ja üldistusoskus
* Valdad eesti ja vene keelt, kasuks tuleb inglise keele oskus
* Oled hea pingetaluvusega, süsteemne, täpne, korrektne ja algatusvõimeline

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
* Professionaalset ja toetavat meeskonda
* Suurettevõtte hüvesid

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
13. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.
Eesti Energia Kaevanduste tegevusaladeks on põlevkivi tootmine ja müük, põlevkivi kaevandamise traditsioonide kandmine ja põlevkivi-alaste uuringute eestvedamine Eestis. Logistikaettevõte tegeleb põlevkivi vedude ning kütuse käitlemise ja etteandega meie klientidele.