Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628909

Logistikakeskuse juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu vastutuse alla kuulub Jüri Tehnopargis asuva kesklao igapäevane majandamine, sh:

  • kauba nõuetekohase vastuvõtmise, ladustamise ja väljaandmise korraldamine
  • laotoimingute ja protsesside arendamine ja järgimise tagamine
  • laoarvestuse pidamine ja dokumentatsiooni haldamine
  • 15-liikmelise lao meeskonna juhtimine, juhendamine ja nende igapäevase töö korraldamine
  • inventuuride läbiviimise koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on varasem arvestatav laotöö ja inimeste juhtimise kogemus (vähemalt 3 aastat). Oled suurepärase otsustus- ja vastutusvõimega ning oskad oma tööd ja aega iseseisvalt planeerida. Oled vilunud arvutikasutaja, Sul on B-kategooria juhtimisõigus ning valdad eesti keelt ning saad suhtlemistasandil hakkama ka vene keelega.

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind

  • stabiilne ja vastutusrikas töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • hea töö eest vääriline töötasu koos motiveeriva boonusprogrammiga
  • kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
  • erialased koolitused ja arenguvõimalused
  • sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

Tööpakkumise number
#628909

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on sujuv teenindus naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.

Vaata rohkem