Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57847

Logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte ühtse logistika- ja transpordipoliitika loomine ja arendamine
Korduskasutatavate materjalide transpordiks parimate logistiliste põhimõtete ja lahenduste väljatöötamine ning rakendamine koostöös äriüksusega
Logistika infosüsteemi arendamine, koolitus ja kasutajatugi

Ootused kandidaadile

Eelnev logistika valdkonna töökogemus vähemalt 2 aastat
Erialane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
Projektijuhtimise kogemus
Analüüsivõime ja loogiline mõtlemine
Planeerimisoskus
Hea eneseväljendusoskus ja orienteeritus meeskonnatööle
Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office programmid, soovitavalt kogemused töös geoinfosüsteemidega)

Ettevõte pakub

Tööd arenevas valdkonnas
Kaasaegset töökeskkonda
Erinevaid täiendkoolitusi
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#57847