https://www.cvkeskus.ee/85754

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Logistikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85754

Tööpakkumise number

85754

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on ettevõtte olemasolevate logistliste süsteemide korrastamine, uute loomine ja rakendamine. Sa vastutad toormaterjali ja ostukaupade tarnete ühtlustamise ning varude optimaalse juhtimise eest. Sinu vastutusvaldkonda kuulub ka tootmisvarude liikumine ning jäätmete logistika – keskkonnasertifikaadi ISO-14001 nõuete täitmise kindlustamine. Sa pead läbirääkimisi transpordifirmadega ning nõustad ettevõtte töötajaid erinevates logistikaalastes küsimustes. Sa kuulud ettevõtte juhtkonda ja allud tegevjuhile.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on logistikaalane kõrgharidus ja/või logistikaalane töökogemus. Vajalik on vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel. Töö eeldab Sinult valmisolekut muutusteks ja kiireks arenguks. Sobiv kandidaat on tulemusele orienteeritud, avatud mõtlemisega ning kiire õppimisvõimega inimene. Töö eeldab väga head suhtlemis- ja koostööoskust, analüüsivõimet, kehtestavust ning valmisolekut pühenduda.


Ettevõte pakub

Favor pakub Sulle head võimalust realiseerida end ettevõtte ambitsioonikate eesmärkide saavutamisel arenevas ja põnevas keskkonnas ning korralikku töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
17. november 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Favor AS on suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis. Favoril on neli ärisuunda. CutCenter ärisuund pakub lehtmetalli rullide tükeldamisteenuseid ja tegeleb lehtmetalli müügiga. Metaformi ärisuund pakub lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid. Laekeskus on äriklientidele suunatud ripplagede müügikeskus. Profiline ärisuund valmistab ehitusprofiile. Ettevõttes rakendatakse Jaapanis väljatöötatud tootlikkuse tõstmise ja raiskamise vähendamise metoodikat "20 võtit". Pool Favori toodangust eksporditakse Rootsi, Ungarisse, Saksamaale, Soome, Hollandisse ja Lätti. Favor AS-i käive on 250 miljonit krooni, ettevõttes töötab üle 130 inimese. Lisainfo: www.Favor.ee.