Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156063

Logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarneahela juhtimine: Olemasolevate ja potentsiaalsete teenusepakkujatega läbirääkimiste pidamine; süsteemide ja protsesside väljatöötamine, analüüsimine ja jälgimine
  • Kaupade liikumise planeerimine, haldamine, juhtimine ja optimeerimine; track & trace süsteemide juurutamine
  • Teenuse kvaliteedinõuete täitmine ja kontroll
  • Teenusepakkujate töö kontrollimine ja suunamine
  • Teenusepakkujate protsessikoolituste korraldamine
  • Eelarve koostamine ja järgimine
  • Tarneprobleemide analüüsimine ja lahenduste leidmine

Ootused kandidaadile

  • Majandus- või logistikaalane kõrgharidus või selle omandamine
  • Varasem logistikaalane töökogemus
  • Otsustus- ja vastutusvõime
  • Koostööoskused
  • Probleemide lahendusoskus
  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • Väga hea arvutioskus

Ettevõte pakub

  • Põnevat tööd kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Koolitusi ja arenemisvõimalusi
  • Sõbralikku tööõhkkonda
  • Erinevaid rahalisi toetusi
  • Ühisüritusi

Lisainfo

CV-d koos palgasoovi ja märgusõnaga "Logistikajuht" ootame 04. juulini k.a.

Tööpakkumise number
#156063

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2008

Selver on Eestis ja Lätis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 29 kauplust ja Selveri Köök. Selver annab tööd üle 2500 inimesele kogu Eestis.

Vaata rohkem