Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64356

Logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte ühtse logistikasüsteemi (sisseost, ladu ja transport) loomine, juhtimine ja arendamine
  • Laoseisude planeerimine ja optimeerimine ning laotöö juhtimine
  • Komponentide ja valmistoodangu transpordi ning tolliprotseduuride korraldamine kõige efektiivsemal viisil
  • Sisseostu optimaalne korraldamine koostöös tootmisjuhi ja kontserni ostujuhiga
  • Alluvate töö koordineerimine, juhtimine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Kutse- või kõrgharidus soovitavalt logistika- või majandusvaldkonnas
  • Rahvusvahelise logistika väga hea tundmine ning töökogemus logistikavaldkonnas vähemalt 2 aastat
  • Eesti ja inglise keele suuline ja kirjalik oskus ning soovitavalt soome keele oskus suhtlustasandil
  • Kasuks tuleb inimeste ja protsesside juhtimise kogemus ning rahvusvaheline töökogemus
  • Tulemustele orienteeritus, suhtlemisoskus ja läbirääkimiste pidamise oskus, alluvate juhendamise ja motiveerimise oskus ning vastutus- ja otsustusvõime

  • Rahvusvahelist töökogemust ning kaasaegset töökeskkonda Eesti ilusaimas linnas Kuressaares
  • Väljakutseterikast tööd edule ja koostööle orienteeritud meeskonnas ning kuulumist ettevõtte juhtkonda
  • Ametialast täiendkoolitust
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
  • Sõidukulude kompensatsiooni ning vajadusel abi elukoha leidmisel

Tööpakkumise number
#64356