Värsked tööpakkumised

Logistikajuht / logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86839

Tööpakkumise number

86839

Töö kirjeldus

Logistikajuht on firma juhtrühma liige ja üks tippjuhtidest. Logistikajuhi alluvuses on neli osakonda: ostu-, tootmise planeerimise, siselogistika ja väljundlogistika osakonnad kokku üle 40 töötajaga. Logistikajuht vastutab talle alluvate valdkondade arendamise ja mehitamise eest ning suhtleb emaettevõtte vastavate valdkondade töötajatega.

Logistik tegeleb siselogistika (s.h. ladude) alaste projektide juhtimise, siselogistika efektiivistamise ja analüüsiga.

Nõudmised kandidaadile

Logistikajuhi ametikohale edukaks kandideerimiseks on vajalikud väga head teadmised logistikast / tarneahela juhtimisest s.h. laomajanduse juhtimisest ja arendamisest, juhtimiskogemus ja inglise keele oskus. Oled liidriomadustega aktiivne inimene, kes on elus juba midagi saavutanud.

Logistiku ametikohale edukaks kandideerimiseks on vajalikud hea analüüsivõime, valdkonna töökogemus ja eeldused heaks meeskonnatööks.

Logistikajuhile pakume väljakutseterohket tööd rahvusvahelises kontsernis, väljakutset juhina, motiveerivat palka ja ametiautot.

Logistikule pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises firmas ning motiveerivat tasustamispaketti.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus märgusõna ”Logistikajuht” või ”Logistik” all hiljemalt 18. detsembriks k.a. postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksil 6671 521. Täiendav informatsioon telefonil 667 1520.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
27. november 2006