Värsked tööpakkumised

Logistikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100089

Tööpakkumise number

100089

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärk on PKC Eesti AS ühtse logistikasüsteemi (sisseostu-, lao- ja transpordivaldkonna) sujuva ja efektiivse toimimise tagamine ning arendamine. Logistikajuht vastutab laoseisude (materjali saadavuse) ning transpordi planeerimise ja optimeerimise, samuti tolliprotseduuride korraldamise eest. Ta teeb tihedat koostööd tootmisjuhi ning kontserni sisseostuosakonnaga. Logistikajuht kuulub kontserni maatriksstruktuuris globaalsesse sisseostu ja logistika tiimi, osaledes selle valdkonna strateegilises planeerimises ning viies neid plaane kohalikul tasandil koos oma tiimiga ellu. Tähtis osa logistikajuhi tööst on töö inimestega – oma tiimi töö juhtimine, koordineerimine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Omab põhjalikku töökogemust logistika valdkonnas, sh. rahvusvahelisest ning Venemaa-suunalisest logistikast
  • On tegelenud materjalide ekspordi-impordiga ning teab, mis on sisseost ning sourcing
  • Orienteerub hästi tolliseadustes
  • Omab relevantset haridust
  • On meeskonnatööle orienteeritud, heade koostöö- ja suhtlusoskustega
  • Suudab ja tahab asju liikuma panna ning edasi arendada
  • Valdab hästi inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

  • Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas valdkonnas
  • Rahvusvahelist töökeskkonda ja meeldivaid kolleege
  • Motiveerivaid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on PKC EESTI AS – www.pkcgroup.com/estonia

PKC EESTI AS kuulub PKC kontserni, mille peakontor asub Soomes ning tehased Soomes, Brasiilias, Hiinas, Mehhikos, Kanadas, Eestis ning Venemaal. Kontsernis on kokku üle 4800 töötaja ning kontserni käive 2006. a oli 229 miljonit eurot. PKC EESTI AS koosneb kahest tehasest, mis asuvad Keilas ja Haapsalus, kus pakume juhtmeköidiste, kaablikimpude ja elektroonika konstrueerimise ning lepingulise valmistamise teenuseid tarbesõidukite, telekommunikatsiooni- ja elektroonikatööstusele.
Seoses tegevuse kiire kasvu ja arenguga võetakse tööle LOGISTIKAJUHT.