Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61942

Logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-ettevõtte logistilise tegevuse planeerimine, organiseerimine, koordineerimine ja kontrollimine;
-ettevõtte logistilist tegevust reguleerivate dokumentide/juhiste koostamine ja kinnitatud dokumentide täitmise tagamine;
-tagama kaupade tarne klientidele vastavalt kokkulepitule ja kehtivatele seadustele;
-ettevõtte transpordivahendite efektiivse kasutamise tagamine ning remondi ja hoolduse organiseerimne;

Ootused kandidaadile

-kõrgharidus;
-logistika tundmine;
-oskus tulla toime vedude juhtimisega muutuvates situatsioonides;
-eelnev samalaadse töö kogemus;
-hea pingetaluvus;
-eesti ja vene keele oskus;

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
palju tööd
konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#61942