Värsked tööpakkumised

Logistikadirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34560

Tööpakkumise number

34560

Töö kirjeldus

töö sisuks on ettevõtte ladustamis- ja transpordioperatsioonide juhtimine ja efektiivsuse ning kõrge teenusekvaliteedi tagamine. Logistikadirektor kuulub tippjuhtkonda, osaleb ettevõtte strateegiliste eesmärkide ja plaanide koostamises ning ellu viimises.
Logistikadirektorile alluvad kõik laod, transpordi ja laovarude juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab:
• Majandus-, tehnika- või logistikaalast kõrgharidust
• Vähemalt 2 aastast tulemuslikku töökogemust keskastme- või tippjuhina soovitavalt logistikavallas
• Analüütilist mõtlemist ja süsteemsust, seoste nägemise võimet
• Sihikindlust eesmärkide saavutamisel, ambitsioonikust ja energilisust
• Kõrgtasemel arvutikasutamise oskust (Excel, Access)
• Eesti ja inglise keele valdamist, kasuks tuleb hea soome ja vene kõnekeele oskust

Pakume väljakutset väga kiiresti areneva ettevõtte strateegilises juhtimises osalemise näol, konkurentsivõimelist töötasu, ja töökogemust rahvusvahelisel tasandil.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada hiljemalt 30. septembriks 2004 oma elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri varasema tulemusliku juhtimiskogemuse kirjeldusega meiliaadressil personal@smarten.ee või faksil 6135 730 märksõnaga ”logistikadirektor”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2004
Kuulutus sisestati:
7. september 2004

Smarten Logistika kuulub suurimate logistikalahendusi pakkuvate ettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda koostööpartneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.