Värsked tööpakkumised

Logistikabüroo juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213741

Tööpakkumise number

213741

Töö kirjeldus

Lisaks igapäevasele haldusteenuse pakkumisele hõlmab logistikabüroo ka hangete ja ostude korraldamist, vara- ning transpordi haldust. Tegemist on suure haldusüksusega, kellel on finantsprotsessides ja majandusliku efektiivsuse saavutamisel kanda oluline roll. Büroo tegevust toetab majandustarkvara SAP, ostude korraldamiseks on loodud elektrooniline tellimuste keskkond TELVAR. Büroo on käivitamisjärgus.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus, soovitavalt finantsjuhtimise, majanduse või logistika valdkonnas;
• vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus ja töökogemus halduse, logistika või finantsarvestuse valdkonnas;
• finantsjuhtimise oskused;
• majandus- ja finantsprotsesside juhtimise oskused;
• kõrgtasemel eesti keele ja kesktasemel ühe võõrkeele oskus;
• arvuti kasutamise oskus (MS Office);
• kõrge pingetaluvus, süsteemne mõtlemine, tasakaalus ellusuhtumine ja teenindusvalmidus;
• vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikule kehtestatud nõuetele.

Kasuks tulevad paramilitaar- või militaartehnika alased teadmised.

Pakume suurt väljakutset üles ehitada teenindusele orienteeritud ja efektiivselt töötav haldusüksus Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 19. detsembriks 2010 CV Keskuse kaudu, e-posti aadressile mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee või paberkandjal aadressile:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 TALLINN

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab administratsiooni juht Vilve Kalda, 612 3003, vilve.kalda(ät)politsei.ee
Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab Mai-Liis Kirsipu, 612 3405 mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
19. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2010

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei-, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Tegemist on uue ja väga suure avaliku sektori organisatsiooniga Siseministeeriumi haldusalas, kus töötajaid ca 7000. Käesolevast aastast alates tegutsevad tugiteenused ühendasutuses tsentraliseeritult administratsiooni koosseisus.
Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse uue organisatsiooni ülesehitamisse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveameti administratsioonis.