Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49730

Logistika spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vedajate ja välispartneritega suhtlemine tarnete organiseerimisel
- inventuuride analüüs
- siseriiklike vedude planeerimine ja organiseerimine
- tollimaakleriga suhtlemine
- tellimuste vormistamine
- logistikaosakonna töös vajalike andmete ja failide pidev uuendamine

Ootused kandidaadile

- loogiline mõtlemine
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- inglise keele oskus
- soov areneda ja huvi logistika vastu

Kasuks tuleb

- vene keele oskus
- logistikaalane kogemus või koolitus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja kindlat töökohta meeldivas kollektiivis
- võimalust töötada edumeelses ja kaasaegsetele lahendustele orienteeritud meeskonnas
- koolitust
- suurt väljakutset

Tööpakkumise number
#49730

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
16. august 2005

D.T.L Eesti AS on asutatud 1994 ja esindab Eestis mitmeid tuntud toidukaupade tootjaid. Tähtsamad kaubamärgid on LINDT, ALPROSE, LORENZ, BAHLSEN, PEZ, BONNE, SCHWARTAU, ITALPASTA, THAI-CHOICE jt.

Vaata rohkem