Värsked tööpakkumised

Logistika spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378639

Tööpakkumise number

378639

Töö kirjeldus

Ootame logistika osakonnaga liituma LOGISTIKA SPETSIALISTI, kelle põhiülesanneteks on kaubaliikumise korraldamine (sh kiiresti rikneva ja külmutatud kauba), vastava dokumentatsiooni korrektne täitmine, suhtlemine tootajate, jaekettide ja logistikafirmadega, laoseisude eest vastutamine, transpordi korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- logistika valdkonna töökogemust spetsialistina vähemalt 3-aastat
- logistika-alast kõrgharidust
- väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti ning inglise keele oskust ja suhtlemistasemel vene keele oskust
- Exceli andmetöötluse oskust
- süsteemsust, korrektsust ja proaktiivsust

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- tervisetoas ravi- ja heaolu protseduurid tasuta,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6877 783.
Kandideerida on võimalik ainult CV Keskuse vahendusel.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.