Värsked tööpakkumised

Logistika praktikant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124739

Tööpakkumise number

124739

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

• tarnealaste kaebuste registreerimine ja neile lahenduste leidmine

Nõudmised kandidaadile

Praktikandilt ootame:

• korrektsust ja paindlikkust probleemide lahendamisel
• huvi laotöö vastu

Töö sobib hästi logistikatudengile

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• töötasu
• töö tegemist praktikandile sobiva graafiku alusel (koormus on umbes 16 tundi nädalas)
• sobivuse ja soovi korral täiskohaga tööd

Lisainfo

Tingimused:

• praktikale asumise aeg: nii kiiresti kui võimalik
• asukoht: Tallinn
• kandideerimise tähtaeg: 2. oktoober 2007.a.

Praktikasoovi korral saada CV märksõnaga „logistika praktikant” personaliteenistuse assistendile Liis Loogmale e-posti aadressil personal(at)baltikagroup.com.

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust Liis Loogmaga e-posti teel või telefoni 630 2765.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
20. september 2007

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Baltika kasutab vertikaalselt integreeritud ärimudelit, mis ühendab rõivakollektsioonide loomise, tootmise ja jaekaubanduse ning võimaldab pakkuda uusi moerõivaid igal nädalal.