Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200039

LOGISTIKA OSAKONNA JUHT

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohaks on Vantaa lennuvälja lähedal asuvad rahvusvahelise firma filiaali kontor.
Töötaja tööülesanded on:
- klientide tellimuste haldamine (tellimuse vormistamisest süsteemi kuni kauba kohale toimetamise korraldamiseni);
- kauba komplekteerimiseks ja väljastamiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine;
- TIR, Carnet avamine, ekspordi ja muude deklaratsioonide täitmine;
- tavakoormate ekspedeerimine, tehnika efektiivne koormamine;
- laoseisu arvestuse pidamine;
- 6-10 inmesega osakonna juhtimine.

Ootused kandidaadile

- kandidaadil peab olema vähemalt 3 aastane logistika ala töökogemus maatranspordi alal Ida-Euroopa ja Venemaa suunal;
- osakonna juhtimis kogemus
- valdama hästi inglise ja vene keelt nii suuliselt kui kirjalikult;
- olema täpne, kohusetundlik ja õppimisvõimeline;
- olema aktiivne ning loova mõtlemisega.

Kasuks tuleb:
- hea soome keele oskus
- elamispinna omamine Helsingi piirkonnas

Ettevõte pakub

- tööd kiiresti arenevas ja edukas rahvusvahelises firmas;
- tööks vajaminevat väljaõpet;
- eneseteostuse ja arenemise võimalust;
- kaasaegset töökeskkonda ja - vahendeid;
- motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Aitame Soome ametkondade suhtlemisel ja korteri leidmisel.

Tööpakkumise number
#200039

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem