Värsked tööpakkumised

Logistika ja ostudirektor (tähtajalise töölepinguga)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173652

Tööpakkumise number

173652

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk
Rahvusvahelise tootmisettevõtte logistika ja ostuosakonna töö korraldamine viisil, et oleks tagatud tootmisprotsessi tõrgeteta kuid kuluefektiivne varustamine toormaterjalidega, seisma hea osakonna äriprotsesside ladusa haakuvuse eest nii kontserni teiste ettevõtete kui tarnijatega, juhatuse varustamine tegevusnäitajatega. Ta on liidriks oma meeskonnas, oskab leida tasakaalu inimestesse investeerimise ja töötulemuste vahel, toetades iga ühe püstitatud eesmärkideni jõudmist. Tema töö hulka kuulub veel nimetatud valdkondades sisemiste protseduuride ja standardite ajakohastamine, nende juurutamise kindlustamine ja täitmise kontrollimine. Oma tegevuses lähtub rahvusvaheliselt üldtunnustatud headest äritavadest, samuti ettevõtte- ja grupisisestest standarditest.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame
- arvestatavat kogemust rahvusvahelises ettevõttes (sh rahvusvaheline sisseost), töötanud ERP süsteemidega
- inimeste juhtimise oskust, koostöövõimet ja meeskonnatöö valmidust
- väga head enesekehtestamisoskust, otsutamisjulgust ja analüüsivõimet
- head ärivaistu, läbirääkimisvilumust ja kohanemisoskust multikultuurses töökeskkonnas
- kõrgharidust, eesti keele valdamist heal ja inglise keele oskust väga heal tasemel
- MS Office programmide kasutamist igapäevatöös
- valmidust tööreisideks
- kasuks tuleb SAP-ga töötamise kogemus, sobiv eriharidus ja sarnane töökogemus kontsernis ja tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
- tõsist väljakutset oma ala professionaalile koos võimalusega areneda rahvusvahelises kontsernis
- Euroopalikku töökultuuri
- võimalust kuuluda töötajaid väärtustavasse ettevõttesse ja hoolivasse meeskonda
- arvestatavat kompensatsioonipaketti

Kui tunned, et pakkumine on just Sinu jaoks ja oled valmis meiega liituma, ootame Su motivatsioonikirja ja CV-d

Lisainfo

Lisainfo: Eve Kukk tel 6405358
Asukoht: Pirita tee 20 P Tallinn
Kontserniga saab lähemalt tutvuda kodulehel www.ottobock.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

AS Otto Bock Estonia kuulub rahvusvahelisse ligi 3500 töötajaga Otto Bock gruppi peakorteriga Saksamaal. Aktiivset ja sportlikku elustiili harrastavatele inimestele suunatud mahukast kontserni tooteportfellist toimub ASi Otto Bock Estonia Tallinna tehases ortopeediliste tugi- ja soojendussidemete tootmine, mis eksporditakse täies mahus. Skandinaavia antud valdkonna turuliidrina on meie tuntuimaks kaubamärgiks Rehband. Eestis ulatub ettevõtte tegevus tagasi aastasse 1989 ning tänaseks on meil rakendust leidnud üle 100 inimese. Vaata lisaks www.ottobock.com ja www.rehband.com.