Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39409

LOGISTIKA ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* telefonisuhtlus
* müügitöö assisteerimine (müügitellimuste sisestamine, saatelehtede koostamine, klientidele info jagamine, dokumentide säilitamine)
* ostmise assisteerimine (laosissetulekute kinnitamine, intrastati täitmine)
* külaliste vastuvõtt
* dokumendihaldus
* kontoritarvete tellimine
* sularahaalrveldused klientidega

Ootused kandidaadile

* töökogemus assisteerimisel
* eriharidus sekretär-asjaajaja erialal
* vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb soome keele oskus
* hea suhtlemisoskus ja täpsus
* arvutioskus

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi
* konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#39409