Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65723

Logistika assistent - sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aruandluse korraldamine partnerite ja riiklike organisatsioonidega
  • Suhtlemine tarnijatega (läbirääkimised, igapäevased tarned)
  • Vastutusvaldkonda kuuluva dokumendihalduse korraldamine
  • Laoseisude jälgimine
  • Hinnakujundus
  • Müügiosakonna abistamine
  • Sekretärina kontoritöö igapäevane korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja inglise keele valdamine heal tasemel
  • Analüüsivõime, täpsus ja kohusetundlikkus
  • Iseseisvus ja initsiatiivikus
  • Meeskonnamängija
  • Hea suhtleja
  • Autojuhiluba (B-kat)
  • Arvutioskus (e-post, internet, tabeltöötlus, kirjutamis- ja esitlusprogrammid)

Kasuks tuleb
  • Eelnev sekretäri või assistendi töökogemus
  • Naaberriikidega (Läti, Leedu, Soome) suhtlemise kogemus
  • Kõrgharidus
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Meeldivat töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#65723