Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551965

Logistika assistent /Logistics Assistant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub:14. september 2018

Töö kirjeldus

- Saatedokumentide ja arvete läbivaatamine, kontrollimine ja andmete sisestamine
- Magnetic MRO saadetiste koordineerimine ja monitoorimine välisriikides vastavalt lähteriigi regulatsioonidele ja nõuetele.
- Suhtlemine ostu- ja müügiosakonnaga ning koostöö klientidega
- Transpordi tellimine ja saatedokumentide ettevalmistamine
- Suhtlemine logistika ettevõtetega
- Õigeaegsete tarnete tagamine
- Tarneprobleemide ennetamine ja lahendamine
- Laoliikumiste jälgimine
- Muud kohustused logistikaüksuse sujuva töö tagamiseks

Ootused kandidaadile

- Sul on heal tasemel inglise ja eesti keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
- Eelnev töökogemus logistikavaldkonnas tuleb kasuks (eelistatavalt lennutransport)
- Sa oled vilunud arvutikasutaja (Excel, Word, Outlook). Majandustarkvara
- Axapta kasutamise oskus on eeliseks
- Oled enesekindel ja hea suhtleja
- Oskad iseseisvalt otsustada; oled täpne ja hoolas; oled analüütilise mõtlemisega; oled vastutustundlik ja täidad tööülesanded õigeaegselt; oled positiivse suhtumisega
- Omandatud kõrgharidus on eeliseks

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris
- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
- Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#551965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Magnetic MRO is an independent Aircraft Maintenance and Repair Organization outgrown from the Technical Department of Estonian Air in 2002. Magnetic MRO is an EASA certified integrated MRO services provider, headquartered in Tallinn, Estonia, with multiple locations across Europe.

Magnetic MRO offers Total Technical Support Partnership to any aviation organization, including aircraft maintenance services ranging from line maintenance to base maintenance, component maintenance, NDT (non-destructive testing), component and logistic support, engineering services, engine management and asset management and aircraft painting.

Main customers are Austrian Airlines, UTair, Smartlynx, Blue 1, TNT, -EasyJet, Primera Air, AirBaltic, Rossiya Airlines, Orenair, SAS.

Vaata rohkem