Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800532

LOGISTIKA ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks saab:

  • suhtlemine Kekkilä-BVB grupi müügiesindajatega ja klientidega
  • ettevõtte impordi/ekspordi transpordi planeerimine ning korraldamine
  • tootmismahu ja tarnekindluse pidev jälgimine
  • kvaliteedijuhtimissüsteemis määratud tegevuste täitmine
  • aruandlus transpordi kulude ja -reklamatsioonide kohta ning vajadusel muudatuste tegemine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus logistikavaldkonnas

  • erialane haridus (soovituslik)

  • väga hea eesti ning inglise keele oskus (kasuks tuleb ka mõne muu võõrkeele oskus)

  • süsteemaatilisus, kohusetundlikkus, tähelepanelikkus ning hea suhtlemisoskus

  • koostöö- ja vastutusvõime

Kekkilä pakub Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, eneseteostus- ja arnemisvõimalust, sõidukompensatsiooni, motiveerivat töötasu alates 2000€ (bruto) kuus, kõiki tööks vajalikke vahendeid ning ühiseid ettevõtmisi kolleegidega.

Töökoht asub Väike-Nõmmkülas, Lääne maakonnas.

Töö toimub esmaspäevast reedeni 8:00-17:00

Küsi lisainformatsiooni telefoni 5058184.
(CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo)

Tööpakkumise number
#800532

Info

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem