Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68230

Logistik-tootmise koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- rahvusvaheliste ja siseriiklike kaubavedude korraldamine
- autojuhtide töö organiseerimine
- transpordimarsruudi väljatöötamine
- protekteeritud rehvide tootmise organiseerimine ja dokumenteerimine
- aruandlus

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus riigisiseste ja rahvusvaheliste vedude organiseerimise vallas
- soovitavalt üldteadmised tootmise organiseerimisest
- hea pingetaluvus
- kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
- analüüsivõime
-võime töötada iseseisvalt
-hea suhtlemis- ja läbirääkimisvõime
-inglise keele oskus kõnes ja kirjas
-vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd
- kaasaegset töökeskkonda
- sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#68230