Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126635

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba hanked lepingupartneritelt Venemaalt, Eestist ja Lätist
transpordi korraldamine Norra, Rootsi ja Soome
transpordi- ja tolliprobleemidega tegelemine

Ootused kandidaadile

Hea inglise ja vene keele oskus
Soovitavalt norra (või rootsi või taani) keele oskus
Hea pingetaluvus
Kiirus ja täpsus

Ettevõte pakub

Aktiivset siseriiklikku ja rahvusvahelist suhtlemist
Ametialast ja rahalist motivatsioooni
Head palka
Võimalust töötada noores ja algatusvõimelises kollektiivis

Lisainfo

Logistiku põhitööks saab olema vedude organiseerimine põhiliselt Eestist, Lätist ja Venemaalt Skandinaaviamaadesse.

Tööpakkumise number
#126635
Logistik